FINDNEWROADS

Трейд-ин

Мрієте поміняти свій автомобіль на новий? Хочете з максимальною вигодою продати свій автомобіль з пробігом і уникнути зайвого клопоту? Скористайтеся послугою трейд-ін!

За допомогою цієї форми Ви можете записатися на безкоштовну оцінку Вашого автомобіля. Ми готові викупити Ваш автомобіль відразу після його оцінки. Залиште заявку та давайте почнемо співпрацювати.

КМ
Інший автомобіль з пробігом
Новий автомобіль
Поки не знаю

Наприклад: (099)111-11-11

Наприклад: user@mail.server.ua

ВИКУП АВТОМОБІЛІВ З ПРОБІГОМ ВСІХ МАРОК!
ДІЄ ЯК ДЛЯ ФІЗИЧНИХ, ТАК І ЮРИДИЧНИХ ОСІБ!
ОБМІН НА НОВИЙ АБО ІНШИЙ АВТО З ПРОБІГОМ!
МОЖЛИВІСТЬ ПОЄДНАТИ ПОКУПКУ У КРЕДИТ І ТРЕЙД-ІН!

Трейд-ін (Trade-in) - обмін Вашого автомобіля з пробігом на інший автомобіль (новий або вживаний) з доплатою або без. Вибравши автомобіль в будь-якому з торгівельних центрів АІС по всій Україні, Ви надаєте нам свій автомобіль з пробігом для оцінки (діагностується технічний стан транспортного засобу та визначається його ціна) і подальшого викупу. Ціна викупу старого автомобіля буде вирахувана з ціни автомобіля, що ви плануєте придбати.

Вигода:

АІС надає об’єктивну ринкову ціну автомобіля, що викуповується. Оцінка проводиться за допомогою спеціального обладнання, яке відображає реальний стан транспортного засобу. У підсумку ми отримуємо об'єктивну підсумкову вартість автомобіля з урахуванням стану і ступеня зношеності всіх його комплектуючих.

Ми повністю беремо на себе оплату всіх податків при подальшому перепродажі авто.

Ви повинні доплатити тільки різницю між вартістю нового і старого автомобілів. Решта суми покривається вартістю старого автомобіля.

Компанія бере на себе повну відповідальність за технічний стан викупленого автомобіля. Вам не доведеться спілкуватися з новим власником свого старого автомобіля з питань технічного стану. Ви не будете нести відповідальність перед новим власником за якість свого автомобіля, вирішувати всі проблеми, пов'язані з претензіями, проводити зустрічі з незнайомими людьми.

Через низький попит, зростання цін на бензин, свят і сезонності, ціна на автомобіль з пробігом падає в середньому на кілька відсотків щомісяця. Завдяки програмі трейд-ін від АІС Ви забудете про всі ці ризики.

Зручність:

Вартість викупу Вашого автомобіля з пробігом може бути першим внеском при покупці нового автомобіля в кредит. Таким чином, покупка нового автомобіля взагалі не потребує первинних фінансових вкладень!

Автомобіль може бути придбаний як фізичною, так і юридичною особою в будь-якому автоцентрі АІС по всій Україні.

Оперативність викупу автомобіля. АІС бере на себе всі клопоти по укладенню угоди з майбутнім покупцем автомобіля з пробігом. Якщо клієнт попередньо зняв автомобіль з обліку в ДАІ, то тривалість укладання угоди на покупку нового автомобіля складає менше одного дня.

Гроші за автомобіль відразу ж зараховуються в рахунок викупу нового автомобіля.

Не потрібно витрачати свій час і ресурси на пошук покупця для старого автомобіля, розміщення рекламної інформації і відвідування авторинків.

Надійність:

АІС гарантує юридичну чистоту угоди. Клієнт захищений від аферистів, які працюють на авторинках або по оголошеннях.

ПРОЦЕДУРА КУПІВЛІ НОВОГО АВТОМОБІЛЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ПОСЛУГИ «ТРЕЙД-ІН» ПРОСТА:

Ви є власником легкового автомобіля будь-якого бренду і будь-якої країни виробника і хочете придбати новий автомобіль. Вам потрібно відвідати один з салонів АІС і вибрати інший автомобіль, який Ви хочете придбати.

Ви звертаєтеся до менеджера нашого Автосалону з питанням про придбання автомобіля за допомогою послуги Трейд-ін і даєте інформацію про автомобіль з пробігом, яким Ви володієте. Менеджер Автосалону надає Вам попередню оцінку вартості Вашого автомобіля з пробігом.

Якщо Вас влаштовує оціночна вартість - призначається дата і час проведення діагностики автомобіля на СТО АІС.

В процесі діагностики перевіряються документи на Ваш автомобіль з пробігом, проводиться його повна діагностика і узгодження з клієнтом ціни викупу. В середньому це займає не більше однієї години!

У разі позитивної домовленості між Автоцентром АІС і Вами про викуп автомобіля, оформляються документи на викуп автомобіля з пробігом і покупку нового. Ви отримуєте рахунок на доплату за новий автомобіль.

Ви знімаєте свій автомобіль з обліку, оплачуєте доплату за новий, а знятий з обліку автомобіль з пробігом здаєте на склад Автосалону. Вітаємо - Ви отримуєте Ваш новий автомобіль!

Список необхідних документів власника автомобіля для проведення викупу: паспорт, ідентифікаційний код, технічний паспорт автомобіля, сервісна книжка та інші документи, що підтверджують сервісну історію автомобіля (якщо такі є і автомобіль знаходиться на гарантії), нотаріально оформлена заява від дружини (чоловіка) із згодою на відчуження автомобіля, довідка сервіс-центру МВС про зняття автомобіля з обліку для продажу.

ПОКУПКА НОВОГО АВТОМОБІЛЯ В КРЕДИТ ЗА ДОПОМОГОЮ ПОСЛУГИ ТРЕЙД-ІН

Додатково до вище озвучених процедур необхідно виконати наступні дії:

Подати заявки (самостійно або в нашому салоні) на отримання кредиту в обрані Вами банки. У разі позитивного рішення банку (ів) вибрати кредитну програму, яка Вас влаштовує. Оформити всі необхідні документи для викупу автомобіля з пробігом, покупки наступного автомобіля і отримання кредиту.

Грошові кошти за автомобіль з пробігом, що здається, будуть перераховані в автосалон в рахунок Вашого першого внеску на купівлю нового автомобіля.

Далі Ви проходите всі стандартні процедури, як при покупці автомобіля в кредит.

ФАКТОРИ, ЩО ВИЗНАЧАЮТЬ ЦІНУ ВИКУПУ АВТОМОБІЛЯ:

Популярність бренду, моделі і кольору автомобіля.

Стан автомобіля: косметичні і механічні дефекти екстер'єру та інтер'єру, запах в салоні (автомобіль курця), машина після ДТП.

Походження автомобіля: країна експлуатації, кількість власників, стан документів, характер експлуатації (службова, таксі, автошкола).

Об'єм двигуна, вид палива і комплектація.

Рік випуску і пробіг автомобіля, його сервісна історія.

Покоління моделі (остання, попередня і т.д.).

Підвищують вартість викупу автомобіля такі елементи комплектації:
-- КПП автомат.
-- Кондиціонер.
-- Литі диски.
-- Шкіряний салон.
-- Ксенонові фари.
-- Автомобіль придбано новим в офіційного дилера в Україні.
-- Наявність сервісної книжки.
-- Колір металік.
-- Тоновані стекла.

Знижує вартість викупу автомобіля:
-- КПП механіка.
-- Відсутність кондиціонера.
-- Пошкодження кузова (на вартість ремонту).
-- Кожна механічна несправність (на вартість ремонту і вартість запасних частин).
-- Сильна зношеність салону.
-- Автомобіль пригнаний з-за кордону.
-- Немає сервісної книжки.
-- Не популярний колір.
-- Вік (зниження вартості від 15% до 25% за кожен рік).
-- Пробіг (зниження вартості від 15% до 25% за кожні 100 000 км).
-- Не популярний бренд або модель.

З огляду на всі фактори, ми пропонуємо Вам кращу ціну викупу автомобіля з пробігом, а також забезпечимо комфортну покупку нового автомобіля.

Будемо раді бачити Вас в торгівельних центрах АІС по всій Україні!