FINDNEWROADS

Услуги

Торгівельна мережа АІС пропонує своїм клієнтам скористатися фірмовою програмою «АІС Фінанс», в рамках якої діє кредитна біржа з численними кредитними програмами декількох банків-партнерів. Пакет кредитних пропозицій постійно розширюється і поліпшується.

Банки-партнери:
ПАТ КБ "Глобус"
ПАТ "Кредобанк"
АТ "Ощадбанк"
АТ "ОТП БАНК"
АТ "ТАСКОМБАНК" и др.

Результатом співпраці з провідними банками-партнерами є одні з кращих умов на ринку кредитування, що задовольняють запити самого вимогливого клієнта. У торгових центрах «АІС» можна підібрати умови, які підходять кожному клієнту.

Завдяки фірмовій програмі «АІС Фінанс» і кредитній біржі клієнти «АІС» отримують ряд переваг:

Завдяки кредитній біржі «АІС»:
• З'являється вибір між банками, які зацікавлені у видачі кредиту. Клієнт може вибрати банк, який пропонує найкращі умови, які відповідають очікуванням покупця.
• Заявку клієнта розглядає велика кількість банків, що максимізує ймовірність позитивного рішення щодо надання кредиту.
• Ще одна важлива перевага кредитної біржі «АІС» - зручність. Клієнту не потрібно їздити по різних банках, з'ясовувати які з них кредитують покупку, розбиратися в умовах і т.д. Всі ці питання вже вирішені «АІС», яка створивши програму «АІС Фінанс» і налагодивши партнерські відносини з банками на вигідних для клієнта умовах. Завдяки «АІС Фінанс» клієнт приходить в одне місце - торговий центр «АІС», де вирішуються всі питання щодо отримання кредиту.

Отримати консультацію по фірмовій програмі «АІС Фінанс» можна у менеджера з продажу у всіх торгових центрах «АІС» по всій Україні.

Послуги кредитування здійснюються банками партнерами, які мають відповідні ліцензії НБУ. Більш детальну інформацію про партнерів і умови програм кредитування уточнюйте у Продавця.

Лізинг транспортного засобу (оренда з правом викупу) - хороша альтернатива покупці в кредит. Він особливо вигідний тим, хто бажає придбати техніку з мінімальними витратами. Адже купуючи товар в лізинг Ви позбавляєте себе від необхідності оформлення застави та реєстрації транспортного засобу. Також всі клопоти, пов'язані з оформленням страховки і техоглядом лізингова компанія може взяти на себе.

На сьогодні компанія пропонує своїм клієнтам численну кількість пропозицій від ряду партнерів, серед яких такі лізингові компанії та банки, як:
«ОТП Лізинг»
«БЕСТ Лізинг»
«УЛФ-Фінанс»
«Приватбанк»
«Теком Лізинг»
«Альфа-Лізинг»
«Промагролізинг»
Та інші.

Завдяки великий кількості пропонованих програм клієнт отримує ряд переваг:
• З'являється вибір серед ряду компаній, які зацікавлені в проведенні операції. Клієнт може вибрати ту, яка пропонує найкращі лізингові умови.
• Заявку клієнта розглядає декілька лізингових компаній, що максимізує ймовірність позитивного рішення.
• Ще одна важлива перевага - зручність. Клієнту не потрібно їздити по різним компаніям, розбиратися в умовах і т.д. Всі ці питання вже вирішує «АІС», яка налаштувала партнерські відносини з лізинговими компаніями на вигідних для клієнта умовах. Завдяки «АІС» Клієнт приходить в одне місце - торговий центр «АІС», де вирішуються всі питання з купівлі в лізинг.

Купівля техніки в лізинг - оптимальне фінансове рішення для тих, хто цінує час, сили і вміє рахувати гроші! Отримати консультації можна у менеджера у всіх торгових центрах «АІС».

Послуги лізингу здійснюються компаніями партнерами (банки та лізингові компанії), які мають відповідні ліцензії НБУ або Держфінпослуг. Більш детальну інформацію про партнерів і умови програм лізингу уточнюйте у Продавця.

В настоящее время страхование является не просто необходимостью, а настоящим залогом Вашего спокойствия за Ваш автомобиль. Группа компаний «АИС» на протяжении многих лет развивает направление автострахования и предлагает своим Клиентам возможность приобретения, как полиса КАСКО, так и ОСГПО. Группа компаний «АИС» сотрудничает с ведущими украинскими страховыми компаниями с широким спектром страховых продуктов, из которых Клиент может выбрать оптимальный.

Полис КАСКО в зависимости от выбранного пакета страхования предполагает страховую защиту автомобиля в случаях:

- ДТП.
- Стихийных бедствий и другие событий (пожара, взрыва, падения предметов, попадания камней, столкновения с животными и т.д.).
- Противоправных действий третьих лиц (вандализма, хулиганства).
- Незаконного завладения ТС (угона), вследствие кражи, разбоя, грабежа.

Условия полиса КАСКО также включают себя:

- Возможность расширения страхового покрытия на территории стран СНГ и Европы.
- Выплату возмещения без учета эксплуатационного износа деталей (до семи лет).
- Оплату услуг независимого эксперта при оценке ущерба.
- Оплату документов, необходимых для урегулирования страхового события.
- Возмещение затрат на эвакуатор и спасение транспортного средства (в установленных программой страхования границах).
- Возможность оплаты страхового платежа частями.
- Гибкую систему скидок при возобновлении договора страхования на следующий страховой год.

Наши специалисты помогут Вам выбрать оптимальную программу страхования в зависимости от выбранных рисков и программы страхования, срока страхования, количества застрахованных транспортных средств, территории действия договора страхования, размера франшизы, типа, возраста и стоимости транспортного средства, а также условий его эксплуатации, количества и стажа водителей, указанных в договоре. Так что каждый наш Клиент сможет подобрать себе программу согласно своему бюджету.

Также Вы, воспользовавшись нашими услугами, Вы можете приобрести полис страхования ОСГПО, который, на сегодняшний день являющийся одним из документов, наличие которого требуется от водителя в обязательном порядке.

Полиса ОСГПО делятся на 3 типа. В соответствии с I типом договора страхуется ответственность любого водителя, который на законных основаниях управляет транспортным средством, указанным в договоре. По ІІ типу договора страхуется ответственность конкретного водителя, который указан в договоре и может управлять любым автомобилем. ІІІ тип договора оформляется на конкретный автомобиль, с указанием лица или нескольких (до пяти) лиц, имеющих право управления этим автомобилем.

Как и в случае с КАСКО, мы поможем Вам выбрать тип полиса, оптимальный для Вас договор, стоимость которого будет варьироваться в зависимости от типа договора, типа транспортного средства, территории, на которой в основном будет использоваться данный автомобиль, сферы использования автомобиля, срока действия договора (от 15 дней до 1 года), количества водителей, указанных в договоре, и их стажа.

Группа компаний «АИС» заботится о безопасности своих Клиентов и стремится делать все для того, чтобы Вы чувствовали себя защищено.

Дополнительную информацию о страховании Вы можете узнать у наших менеджеров по продажам, а также по телефону информационной линии Группы компаний «АИС»: 0-800-500-205 (бесплатно со всех стационарных телефонов Украины)

Мрієте поміняти свій автомобіль на новий? Хочете з максимальною вигодою продати свій автомобіль з пробігом і уникнути зайвого клопоту? Скористайтеся послугою трейд-ін!

За допомогою цієї форми Ви можете записатися на безкоштовну оцінку Вашого автомобіля. Ми готові викупити Ваш автомобіль відразу після його оцінки. Залиште заявку та давайте почнемо співпрацювати.

КМ
Інший автомобіль з пробігом
Новий автомобіль
Поки не знаю

Наприклад: (099)111-11-11

Наприклад: user@mail.server.ua

ВИКУП АВТОМОБІЛІВ З ПРОБІГОМ ВСІХ МАРОК!
ДІЄ ЯК ДЛЯ ФІЗИЧНИХ, ТАК І ЮРИДИЧНИХ ОСІБ!
ОБМІН НА НОВИЙ АБО ІНШИЙ АВТО З ПРОБІГОМ!
МОЖЛИВІСТЬ ПОЄДНАТИ ПОКУПКУ У КРЕДИТ І ТРЕЙД-ІН!

Трейд-ін (Trade-in) - обмін Вашого автомобіля з пробігом на інший автомобіль (новий або вживаний) з доплатою або без. Вибравши автомобіль в будь-якому з торгівельних центрів АІС по всій Україні, Ви надаєте нам свій автомобіль з пробігом для оцінки (діагностується технічний стан транспортного засобу та визначається його ціна) і подальшого викупу. Ціна викупу старого автомобіля буде вирахувана з ціни автомобіля, що ви плануєте придбати.

Вигода:

АІС надає об’єктивну ринкову ціну автомобіля, що викуповується. Оцінка проводиться за допомогою спеціального обладнання, яке відображає реальний стан транспортного засобу. У підсумку ми отримуємо об'єктивну підсумкову вартість автомобіля з урахуванням стану і ступеня зношеності всіх його комплектуючих.

Ми повністю беремо на себе оплату всіх податків при подальшому перепродажі авто.

Ви повинні доплатити тільки різницю між вартістю нового і старого автомобілів. Решта суми покривається вартістю старого автомобіля.

Компанія бере на себе повну відповідальність за технічний стан викупленого автомобіля. Вам не доведеться спілкуватися з новим власником свого старого автомобіля з питань технічного стану. Ви не будете нести відповідальність перед новим власником за якість свого автомобіля, вирішувати всі проблеми, пов'язані з претензіями, проводити зустрічі з незнайомими людьми.

Через низький попит, зростання цін на бензин, свят і сезонності, ціна на автомобіль з пробігом падає в середньому на кілька відсотків щомісяця. Завдяки програмі трейд-ін від АІС Ви забудете про всі ці ризики.

Зручність:

Вартість викупу Вашого автомобіля з пробігом може бути першим внеском при покупці нового автомобіля в кредит. Таким чином, покупка нового автомобіля взагалі не потребує первинних фінансових вкладень!

Автомобіль може бути придбаний як фізичною, так і юридичною особою в будь-якому автоцентрі АІС по всій Україні.

Оперативність викупу автомобіля. АІС бере на себе всі клопоти по укладенню угоди з майбутнім покупцем автомобіля з пробігом. Якщо клієнт попередньо зняв автомобіль з обліку в ДАІ, то тривалість укладання угоди на покупку нового автомобіля складає менше одного дня.

Гроші за автомобіль відразу ж зараховуються в рахунок викупу нового автомобіля.

Не потрібно витрачати свій час і ресурси на пошук покупця для старого автомобіля, розміщення рекламної інформації і відвідування авторинків.

Надійність:

АІС гарантує юридичну чистоту угоди. Клієнт захищений від аферистів, які працюють на авторинках або по оголошеннях.

ПРОЦЕДУРА КУПІВЛІ НОВОГО АВТОМОБІЛЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ПОСЛУГИ «ТРЕЙД-ІН» ПРОСТА:

Ви є власником легкового автомобіля будь-якого бренду і будь-якої країни виробника і хочете придбати новий автомобіль. Вам потрібно відвідати один з салонів АІС і вибрати інший автомобіль, який Ви хочете придбати.

Ви звертаєтеся до менеджера нашого Автосалону з питанням про придбання автомобіля за допомогою послуги Трейд-ін і даєте інформацію про автомобіль з пробігом, яким Ви володієте. Менеджер Автосалону надає Вам попередню оцінку вартості Вашого автомобіля з пробігом.

Якщо Вас влаштовує оціночна вартість - призначається дата і час проведення діагностики автомобіля на СТО АІС.

В процесі діагностики перевіряються документи на Ваш автомобіль з пробігом, проводиться його повна діагностика і узгодження з клієнтом ціни викупу. В середньому це займає не більше однієї години!

У разі позитивної домовленості між Автоцентром АІС і Вами про викуп автомобіля, оформляються документи на викуп автомобіля з пробігом і покупку нового. Ви отримуєте рахунок на доплату за новий автомобіль.

Ви знімаєте свій автомобіль з обліку, оплачуєте доплату за новий, а знятий з обліку автомобіль з пробігом здаєте на склад Автосалону. Вітаємо - Ви отримуєте Ваш новий автомобіль!

Список необхідних документів власника автомобіля для проведення викупу: паспорт, ідентифікаційний код, технічний паспорт автомобіля, сервісна книжка та інші документи, що підтверджують сервісну історію автомобіля (якщо такі є і автомобіль знаходиться на гарантії), нотаріально оформлена заява від дружини (чоловіка) із згодою на відчуження автомобіля, довідка сервіс-центру МВС про зняття автомобіля з обліку для продажу.

ПОКУПКА НОВОГО АВТОМОБІЛЯ В КРЕДИТ ЗА ДОПОМОГОЮ ПОСЛУГИ ТРЕЙД-ІН

Додатково до вище озвучених процедур необхідно виконати наступні дії:

Подати заявки (самостійно або в нашому салоні) на отримання кредиту в обрані Вами банки. У разі позитивного рішення банку (ів) вибрати кредитну програму, яка Вас влаштовує. Оформити всі необхідні документи для викупу автомобіля з пробігом, покупки наступного автомобіля і отримання кредиту.

Грошові кошти за автомобіль з пробігом, що здається, будуть перераховані в автосалон в рахунок Вашого першого внеску на купівлю нового автомобіля.

Далі Ви проходите всі стандартні процедури, як при покупці автомобіля в кредит.

ФАКТОРИ, ЩО ВИЗНАЧАЮТЬ ЦІНУ ВИКУПУ АВТОМОБІЛЯ:

Популярність бренду, моделі і кольору автомобіля.

Стан автомобіля: косметичні і механічні дефекти екстер'єру та інтер'єру, запах в салоні (автомобіль курця), машина після ДТП.

Походження автомобіля: країна експлуатації, кількість власників, стан документів, характер експлуатації (службова, таксі, автошкола).

Об'єм двигуна, вид палива і комплектація.

Рік випуску і пробіг автомобіля, його сервісна історія.

Покоління моделі (остання, попередня і т.д.).

Підвищують вартість викупу автомобіля такі елементи комплектації:
-- КПП автомат.
-- Кондиціонер.
-- Литі диски.
-- Шкіряний салон.
-- Ксенонові фари.
-- Автомобіль придбано новим в офіційного дилера в Україні.
-- Наявність сервісної книжки.
-- Колір металік.
-- Тоновані стекла.

Знижує вартість викупу автомобіля:
-- КПП механіка.
-- Відсутність кондиціонера.
-- Пошкодження кузова (на вартість ремонту).
-- Кожна механічна несправність (на вартість ремонту і вартість запасних частин).
-- Сильна зношеність салону.
-- Автомобіль пригнаний з-за кордону.
-- Немає сервісної книжки.
-- Не популярний колір.
-- Вік (зниження вартості від 15% до 25% за кожен рік).
-- Пробіг (зниження вартості від 15% до 25% за кожні 100 000 км).
-- Не популярний бренд або модель.

З огляду на всі фактори, ми пропонуємо Вам кращу ціну викупу автомобіля з пробігом, а також забезпечимо комфортну покупку нового автомобіля.

Будемо раді бачити Вас в торгівельних центрах АІС по всій Україні!

Шановний клієнт!

Ми прагнемо зробити покупку і експлуатацію автомобіля максимально простою і комфортною. Нам дуже важлива інформація про якість послуг, що надаються нашою компанією. Для всіх клієнтів, які придбали у нас автомобіль або відвідали наше СТО протягом останнього місяця, пропонуємо наступні можливості для зворотного зв'язку: